BM Sigorta Hakkında

Acenteliğimiz Hakkında

BM Sigorta Aracılık Hizmetleri, Murat Algül tarafından 2007 yılında kurulmuştur. 2007 yılından bu yana Sağlık Sigortaları, Emeklilik ve Hayat Sigortaları, Otomobil Sigortaları, İş Yeri Sigortaları, Konut Sigortaları ve Sorumluluk Sigortaları branşlarında hizmet vermektedir.

Sigorta kariyerine 1998 yılında Şark Hayat A.Ş.bünyesi Direk Satış Ofisinde adım atan Murat Algül, Allianz Sigorta A.Ş. acentesi olarak çalışmalarına devam etmektedir. BM Sigorta Aracılık Hizmetleri, tüm risklere karşı sigortalılarını güvence altına alarak karşılıklı güven ve memnuniyetin sağlandığı uzun vadeli işbirliği oluşturmaktadır.

BM Sigorta Aracılık Hizmetleri Allianz Sigorta A.Ş. yetkili acentesi olarak amacımız; sigortalılarımızın satış öncesi ve sonrası beklentilerini saptayarak, kısa zamanda hızlı ve doğru çözümler üretmek, sigortalılarımızın risklerini değerlendirerek, ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, hasar/tazminat durumu oluştuğunda bilgilendirme ve yönlendirme yaparak bu süreci kolaylaştırmaktır.